Bieriozka zatańczy w hołdzie ofiarom sobotniej katastrofy

Bieriozka
Oprawcowane przez: www.bieriozka.pl
Prezydencki balet Federacji Rosyjskiej Bieriozka zatańczy w hołdzie ofiarom sobotniej katastrofy podczas 14 koncertów w Polsce.

W związku z żałobą narodową część koncertów prezydenckiego Baletu Bieriozka została odwołana, ale większość koncertów odbędzie się. Zespół pozostał w Polsce i pragnie wystąpić dla wszystkich Polaków oraz złożyć poprzez taniec hołd zmarłym podczas katastrofy i ich pozostających w bólu rodzinom.

Specjalnie na tę smutną okazję zespół przygotowuje wyjątkowy taniec.
W Warszawie występy odbędą się w dniu 28 kwietnia 2010 o godzinie 17.30 i 20 w Sali Kongresowej.

Szczegółowa trasa wraz z datami i godzinami koncertów na stronie
Zespół solidaryzuje się z Polakami.

Bieriozka (Beriozka) to światowej sławy Państwowy Akademicki Zespół Choreograficzny Pieśni i Tańca im. Nadieżdy Nadieżdinowej.

Fenomen artystyczny baletu polega na tańcu w korowodzie, ze skomplikowanym układem choreograficznym, który w połączeniu z przepięknymi strojami staroruskiej kultury sprawia wrażenie, że artyści nie tańczą, lecz płyną po scenie.

Jeśli pragniesz być na bieżąco w owym temacie, to przyda Ci się aktualna publikacja (https://www.touchofart.eu/galeria/Jaroslaw-Jasnikowski/). Poczytasz o niej pod wskazanym poniżej linkiem. A jeżeli będziesz posiadał komentarze, szybko na nie odpowiemy!Zespół tworzy ok.

Żywo ekscytuje Cię analizowana w tym artykule tematyka? W takiej sytuacji bez obawy kliknij tu, ponieważ więcej odnajdziesz w treści (https://www.eccoholiday.com/wakacje-samolotem/malta/db-seabank-resortspa/)!

80 zawodowych artystek, które występowały na największych scenach teatralnych i koncertowych świata, prezentując wspaniałą choreografię, wyrażającą bogactwo i prawdziwy charakter rosyjskiej kultury.
Zainspirowane przez: E.A.R.
19/02/16, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.