Gwiazdy
Maciek Dowbor
Oprawcowane przez: Destino Make up Academy

Malowanie Gwiazd - warsztaty z profesjonalengo makijażu

W piątek, 7 sierpnia 2009 w szkole wizażu Destino Make up Academy spotkały się polskie gwiazdy, które pod okiem profesjonalnych wizażystek próbowały swoich sił w wizażu.
Polskie Dni w Maso Corto
Oprawcowane przez: Materiały prasowe

Polskie Dni w Maso Corto

W sobotę, 20 czerwca, zakończyła się 7 edycja Polskich Dni w Maso Corto. Przez tydzień we włoskim kurorcie bawiły się i odpoczywały polskie gwiazdy, dziennikarze, a także wielu turystów z Polski.
Aktywny wypoczynek w tym malowniczym kurorcie promowali m.in. Joasia Jabłczyńska, Julia Kamińska, Anita Jancia, Przemek Saleta, Anna Dereszowska z Piotrem Grabowskim, Mateusz Ligocki, Patrycja Kazadi oraz Marysia Sadowska.
Międzynarodowy Festiwal Gwiazd
Oprawcowane przez: Studia AGART

Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

Nadchodzące wakacje w Międzyzdrojach upłyną pod znakiem kultury. 8 lipca br. rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Gwiazd, zmieniając nadmorski kurort w prawdziwą kuźnię artystyczną i miejsce spotkań międzynarodowych gwiazd. Miejskie ulice, nadmorskie bulwary, skwery i plaże zapełnią się artystami, którzy przeniosą widzów w ezoteryczny świat sztuki.
Adam Fidusiewicz

Moët Rosé Party- tylko dla gwiazd

17 kwietnia w warszawskim klubie Space miała miejsce kolejna odsłona ulubionej imprezy największych gwiazd - Moët Rosé Party. Celebrities jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znalazły się w zaróżowionym blaskiem gwiazd i światła jupiterów królestwie Moët & Chandon.
gwiazdy

Moët Rosé Party

17 kwietnia 2009 w klubie Space w Warszawie szampańska marka Moët & Chandon zabierze gości do krainy magii i czaru światowego kina. Ta organizowana tylko raz w roku ulubiona impreza największych gwiazd odzwierciedla splendor i przepych Hollywood. To właśnie tutaj spełniają się najpiękniejsze marzenia o życiu w świetle jupiterów i blasku sławy – po prostu " be fabulous".
Maso Corto

Wkrótce 7 edycja Polskich Dni w Maso Corto!

Już w połowie czerwca po raz siódmy odbędą się POLSKIE DNI W MASO CORTO. Tydzień między 13 a 20 czerwca będzie obfitował w niezapomniane emocje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.