Kobiety
Walentynkowy prezent
Oprawcowane przez: Princess Academy
Zainspirowane przez: Princess Academy

Kilka sposobów na wyjątkowe Walentynki

Warto, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy – dlatego też można pokusić się o niecodzienny prezent. I chociaż miłość, jak każdą uniwersalną wartość, należy stale pielęgnować, to 14 lutego jest okazją do wyrażenia swoich uczuć w nowy, zaskakujący i wyjątkowy sposób. Nie musimy szukać pretekstu dla wypowiedzenia słowa „kocham” - wystarczy znaleźć sposób, który je odpowiednio wyrazi. Ważne, by poczuć się pięknym i zadbanym. A może każdego rana będziemy słyszeć od naszego ukochanego „Good morning Princess”.
Relaksacyjny prezent dla niej
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Prezenty relaksacyjne dla niej

Zakup prezentu dla kobiety to nie lada wyzwanie nawet dla najlepszego chłopaka, narzeczonego lub męża. Wybierając prezent dla niej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę zainteresowania obdarowywanej osoby, pasje i marzenia, tak by móc wybrać coś z nimi związane. Wystarczy poświęcić trochę czasu i uwagi, aby znaleźć wyjątkowy prezent dla naszej ukochanej.
Prezenty dla dziewczyny
Oprawcowane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Każda kobieta lubi otrzymywać prezenty, nie tylko od święta. Dobre pomysły na prezent oparte są nie tylko na znajomości drugiej osoby, ale także na naszej kreatywności. Warto postarać się i trafić w potrzeby i oczekiwania, tak by uszczęśliwić partnerkę.
Lidia Popiel
Oprawcowane przez: Jacek Poremba
Zainspirowane przez: Jacek Poremba

"Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta." - wystawa fotografii Lidii Popiel

1 grudnia br. zostanie otwarta niepowtarzalna wystawa ”Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta” autorstwa Lidii Popiel. Na wernisaż składa się zbiór fotografii znanych aktorek, piosenkarek, artystek - pięknych kobiet i wybitnych osobowości, które lidia popiel fotografowała na przestrzeni 25 lat.
Polka w kuchni
Oprawcowane przez: Paclan
Zainspirowane przez: Paclan

Polka w kuchni 2012 - konkurs Paclan już trwa!

Uważasz, że kobieta w kuchni jest glamour? Pokaż to, zbieraj głosy i zostań jedną z dwunastu wyjątkowych kobiet, które pojawią się w kalendarzu Polka w kuchni 2012.
kobieta
Oprawcowane przez: Pink Sherbet

Dzień Kobiet - czy to już tylko rutyna?

Przyznajmy szczerze i zgodnie wszyscy razem, że święto kobiet to już pewnego rodzaju rutyna.

Złote Maliny 2008: Paris Hilton i film "Guru miłości" laureatami trzech statuetek

Po raz 29. w Los Angeles wręczono Złote Maliny – nagrody za najgorsze aktorstwo, reżyserię, scenariusz i film ubiegłego roku, będące swoistym uzupełnieniem i przeciwieństwem Oscarów. W tym roku najgorszymi okazali się m.in. Paris Hilton, Pierce Brosnan i film"Guru miłości".
Dzień kobiet

Dzień kobiet

Poniższy tekst pragnąłbym skierować do obu płci, przede wszystkim tej pięknej, choć podobno słabej oraz tej drugiej - już nie tak pięknej, lecz wcale nie znaczy, że gorszej.

Zastanawiam się jaki procent osób czytających ten artykuł, będzie wiedzieć co wspólnego z Dniem Kobiet ma Nowy Jork, Rewolucja Lutowa czy też pani premier Hanna Suchocka? Otóż, wbrew pozorom, bardzo wiele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.