Kraków

Kraków: po raz pierwszy w Polsce wystąpi zespół No-Man

26 sierpnia 2012 roku odbędzie się pierwszy w Polsce koncert brytyjskiej grupy No-Man, świętującej w tym roku dwudziestopięciolecie istnienia.

Kraków: Po raz pierwszy wystąpi w Polsce zespół No-Man

26 sierpnia 2012 roku odbędzie się pierwszy w Polsce koncert brytyjskiej grupy No-Man, świętującej w tym roku dwudziestopięciolecie istnienia.

The Prodigy gwiazdą ostatniego dnia Open'era 2009

(od lewej):
Keith Flint, Liam Howlett, Maxim Reality]]
]]
]]
Brytyjczycy z The Prodigy zagrają ostatniego dnia gdyńskiego Heineken Open'er Festival, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca tego roku. Oprócz nich swą obecność potwierdziła Emilíana Torrini oraz formacja Fat Freddy's Drop.

Selector Festival 2009: Röyksopp, Franz Ferdinand i Fischerspooner wśród pierwszych gwiazd festiwalu

Swą obecność na krakowskim Selector Festival 2009 potwierdziło już siedmiu artystów. Są wśród nich gwiazdy reprezentujące różnorodne nurty muzyki, niejednokrotnie eksperymentujące z brzmieniem – m.in. Franz Ferdinand, Röyksopp, Fischerspooner, czy Dizzee Rascal.

Kraków: Selector Festival kolejnym festiwalem muzycznym w Polsce

W dniach 5-6 czerwca 2009 r. w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja Selector Festival. Będzie to kolejna, po Coke Live Music Festival, impreza organizowana w tym mieście przez agencję AlterArt.
piłka życzeń
Oprawcowane przez: Hyundai, Informacja Mototarget

Piłka Życzeń rusza w Polskę

Piłka Życzeń to międzynarodowy program marketingowy, realizowany przez Hyundai Motor Co. w każdym z 16 krajów, których drużyny zakwalifikowały się do Mistrzostw EURO 2008.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.