Pokazy
moda
Oprawcowane przez: www.fashionweek.pl
Zainspirowane przez: www.fashionweek.pl

Modna Łódź

Polska moda powraca do łódzkich fabryk - za dwa miesiące startuje już piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, tym razem w zupełnie nowej wyjątkowej lokalizacji.

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.
Krasnoludki Wrocław

I Festiwal Krasnoludków we Wrocławiu

W dniach 10 - 11 września (piątek – sobota) br. we Wrocławiu odbędzie się festiwal jakiego jeszcze nie było – Pierwszy Wrocławski Festiwal Krasnoludków. Organizatorem festiwalu jest Urząd Miasta Wrocławia, bo Wrocław to przecież miasto krasnali…
Warsaw Fashion Nights
Oprawcowane przez: YES Biżuteria Sp. z o.o.

Warsaw Fashion Nights

Biżuteria, obok autentycznych kreacji z lat 20. i nowoczesnych designerskich dodatków, była atrakcją pokazu stylizowanego przez najbardziej utalentowanych projektantów młodego pokolenia, Kaję Wrzeszcz i Michała Hekmata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.