Poznań

Noc Kupały 2012 w Polsce

W okresie przesilenia letniego, tradycyjnie w różnych rejonach Polski, obchodzone będzie jedno z największych etnicznych świąt słowiańskich, zwane Nocą Kupały - poczynając od wielkoformatowych imprez plenerowych, luźno nawiązujących do rodzimej tradycji (jak np. krakowskie czy warszawskie Wianki), po raczej kameralne, ściśle związane z aspektami tego święta obchody regionalne (organizowane np. przez rodzimowiercze związki wyznaniowe).

Poznań: Seryjni Poeci, spotkanie z Joanną Oparek, Jerzym Jarniewiczem i Bartoszem Sadulskim

Dnia 24 kwietnia 2012 w Centrum Kultury "Zamek" w Poznaniu odbyło się spotkanie promujące najnowsze tomiki poetycke Jerzego Jarniewicza, Joanny Oparek i Bartosza Sadulskiego.

Poznań: wernisaż literacko-plastyczny Artpub Kultura, Artpub Galeria

Dnia 14 kwietnia 2012 w Poznaniu odbył się wernisaż literacko-plastyczny organizowany przez Artpub Galerię.
rysunek
Oprawcowane przez: Aleksandra Wiese
Zainspirowane przez: EURO Poznań 2012

Wyniki konkursu „Mój Stadion”

Znany jest już zwycięzca kategorii „Rysunek” w konkursie „Mój Stadion”, zorganizowanym przez spółkę EURO poznań 2012 - odpowiedzialną za modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

Polcon w Poznaniu rozpoczęty

W Poznaniu rozpoczął się Konwent Fantastyki Polcon. Miejscem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskiej. Na teren konwentu zorganizowanego przez lokalny Klub Fantastyki Nowa Era zjechało kilkaset osób z całego świata. Na Polconie odbywa się turniej w grze World of Warcraft: Trading Card Game o nazwie "The Darkmoon Faire".
stadion
Oprawcowane przez: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
Zainspirowane przez: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.

„Mój Stadion” w moich rękach

Spółka EURO Poznań 2012, odpowiedzialna za modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu, rozpoczyna konkurs pt. „Mój Stadion” dla wszystkich osób choć trochę uzdolnionych plastycznie.
Euro Poznań 2012
Oprawcowane przez: Euro Poznań 2012
Zainspirowane przez: Euro Poznań 2012

Nie załapałeś się na Kolację na Stadionie? Zapraszamy na śniadanie!

Akcja „Kolacja na Stadionie” wzbudziła bardzo duże zainteresowanie poznaniaków. Dziś zapraszamy na kolejne niezwykłe wydarzenie na Stadionie Miejskim w Poznaniu: Śniadanie na murawie!

Open'er 2009: „wojownicy” przed sceną na zakończenie festiwalu


Ostatniego dnia Open'era organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów, na które niejeden festiwalowicz czekał ze zniecierpliwieniem od samego początku festiwalu. Kings of Leon, The Ting Tings, Placebo i kończący event The Prodigy – to punkty kulminacyjne niedzielnej odsłony Open'era.

Poznań: LARP Mgły Heneskis III w kwietniu

W drugiej połowie kwietnia w Poznaniu odbędzie się trzecia odsłona larpa Mgły Heneskis. Już teraz organizatorzy zapraszają uczestników do zgłaszania swoich postaci i pomysłów na fabułę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.