Open'er Festival

Open'er 2010: „As Heard On...” festival – po pierwszym dniu imprezy


Rozpoczął się Open'er Festival 2010. Pierwsi wykonawcy zaprezentowali się ok. 16:30 na Young Talents Stage. Niedługo potem rozbrzmiały dźwięki na Tent Stage, Burn Beat Stage oraz na Scenie Głównej – Main Stage. Pierwszy dzień najlepszego festiwalu w Europie za nami [1].

Open'er 2010: początek kolejnej edycji festiwalu

Ścisk w pociągach, gorąc bijący z nieba, mnóstwo młodych ludzi podążających w jednym kierunku – ku otwartemu dzisiaj polu namiotowemu na obrzeżach Gdyni. To może oznaczać tylko jedno – rozpoczęła się kolejna, dziewiąta edycja Heineken Open'er Festival.

Orange Warsaw Festival 2009: Plac (muzycznych) Defilad

left

Zobacz więcej:
Fotoreportaż]]'''
(GROOVE ARMADA)]]
]]
]
i formacji N.E.R.D]]
]]
na żywo]]

Open'er 2009: „wojownicy” przed sceną na zakończenie festiwalu


Ostatniego dnia Open'era organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów, na które niejeden festiwalowicz czekał ze zniecierpliwieniem od samego początku festiwalu. Kings of Leon, The Ting Tings, Placebo i kończący event The Prodigy – to punkty kulminacyjne niedzielnej odsłony Open'era.

Open'er 2009: „arktyczne małpy” i goryle na scenie w czasie pierwszego dnia festiwalu


Na lotnisku Babie Doły wszystko rozpoczęło się 2 lipca 2009 r. ok. 17:00. Pierwsi wykonawcy zapoczątkowali swe występy na Tent Stage oraz Burn Beat Stage. Niedługo potem pierwszy zespół zainaugurował występy na Main Stage. Na dobre rozpoczęła się kolejna, ósma już edycja jednego z największych festiwali muzycznych w Europie.

Open'er 2009: Q-Tip, M83 i Hjaltalín kolejnymi gwiazdami festiwalu

thumb

Poznaliśmy trzy kolejne gwiazdy tegorocznego Open'era. W Gdyni wystąpią: legendarny raper Q-Tip, gwiazdy francuskiej sceny shoegazeM83 oraz islandzka formacja Hjaltalín.

Fat Freddy's Drop nie wystąpią na tegorocznym Open'erze
Agencja Alter Art poinformowała, że formacja Fat Freddy's Drop nie będzie mogła wystąpić w Europie na początku lipca – odwołano tym samym ich występ na tegorocznym Open'erze, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca.

Open'er 2009: „elementy pozamuzyczne” festiwalu

Heineken Open'er Festival to nie tylko gwiazdy światowego formatu i kilka dni muzyki, która rozbrzmiewa na 80 hektarach lotniska Babie Doły. W tym roku, podczas ósmej już edycji festiwalu, po raz kolejny festiwalowicze będą mogli współuczestniczyć w wielu wydarzeniach pozamuzycznych zorganizowanych w strefieAlter Space,Strefie NGOi – po raz pierwszy – w strefieFashion'er.

Lily Allen, Santigold i White Lies kolejnymi gwiazdami Open'era 2009

Poznaliśmy trzy kolejne punkty programu tegorocznego Open'era. Na festiwalowej scenie pojawią się: brytyjska wokalistka Lily Allen, Santigold uważana za amerykańską odpowiedź na M.I.A. oraz rockowa grupa White Lies.

The Prodigy gwiazdą ostatniego dnia Open'era 2009

(od lewej):
Keith Flint, Liam Howlett, Maxim Reality]]
]]
]]
Brytyjczycy z The Prodigy zagrają ostatniego dnia gdyńskiego Heineken Open'er Festival, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca tego roku. Oprócz nich swą obecność potwierdziła Emilíana Torrini oraz formacja Fat Freddy's Drop.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.