Babie Doły#Lotnisko

Open'er 2010: „As Heard On...” festival – po pierwszym dniu imprezy


Rozpoczął się Open'er Festival 2010. Pierwsi wykonawcy zaprezentowali się ok. 16:30 na Young Talents Stage. Niedługo potem rozbrzmiały dźwięki na Tent Stage, Burn Beat Stage oraz na Scenie Głównej – Main Stage. Pierwszy dzień najlepszego festiwalu w Europie za nami [1].

Open'er 2010: początek kolejnej edycji festiwalu

Ścisk w pociągach, gorąc bijący z nieba, mnóstwo młodych ludzi podążających w jednym kierunku – ku otwartemu dzisiaj polu namiotowemu na obrzeżach Gdyni. To może oznaczać tylko jedno – rozpoczęła się kolejna, dziewiąta edycja Heineken Open'er Festival.

Open'er 2009: „wojownicy” przed sceną na zakończenie festiwalu


Ostatniego dnia Open'era organizatorzy zaplanowali koncerty zespołów, na które niejeden festiwalowicz czekał ze zniecierpliwieniem od samego początku festiwalu. Kings of Leon, The Ting Tings, Placebo i kończący event The Prodigy – to punkty kulminacyjne niedzielnej odsłony Open'era.

Open'er 2009: „arktyczne małpy” i goryle na scenie w czasie pierwszego dnia festiwalu


Na lotnisku Babie Doły wszystko rozpoczęło się 2 lipca 2009 r. ok. 17:00. Pierwsi wykonawcy zapoczątkowali swe występy na Tent Stage oraz Burn Beat Stage. Niedługo potem pierwszy zespół zainaugurował występy na Main Stage. Na dobre rozpoczęła się kolejna, ósma już edycja jednego z największych festiwali muzycznych w Europie.

Open'er 2009: „elementy pozamuzyczne” festiwalu

Heineken Open'er Festival to nie tylko gwiazdy światowego formatu i kilka dni muzyki, która rozbrzmiewa na 80 hektarach lotniska Babie Doły. W tym roku, podczas ósmej już edycji festiwalu, po raz kolejny festiwalowicze będą mogli współuczestniczyć w wielu wydarzeniach pozamuzycznych zorganizowanych w strefieAlter Space,Strefie NGOi – po raz pierwszy – w strefieFashion'er.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.