Ślub
Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony
Oprawcowane przez: Anna Ciupryk / Fashion Color
Zainspirowane przez: Dorota Dolińska

Moda ślubna - Anioły i Demony

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne – tam, gdzie chcą. Każda z tych opcji jest równie atrakcyjna i każda oferuje wspaniałe możliwości, również w dziedzinie mody.
Prezent Ślubny, Owca Pan Młody i Panna Młoda
Oprawcowane przez: Sheepworld
Zainspirowane przez: http://znajdz-prezent.pl

Śmieszne prezenty ślubne

Ślub, to bardzo ważne, ale i radosne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Uroczystej przysiędze dwojga, towarzyszy tłum gości. Patetyczna atmosfera rozluźnia się nieco dopiero podczas przyjęcia weselnego, składania życzeń i wręczania prezentów.
Prezent ślubny
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prezent ślubny z klasą

Pomysły na prezenty ślubne spędzają sen z powiek. Pragnąc podarować parze coś wyjątkowego, poszukujemy niesztampowych ofert i produktów, które przyniosą radość lub będą służyć przez długie lata.
Wieczór panieński
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Wieczór panieński

Pożegnanie stanu panieńskiego jest jednym ze zwyczajów poprzedzających ślub i wesele, który przywędrował do nas z zachodu. Jest to także doskonała okazja, aby oderwać się od absorbujących przygotowań weselnych i pobawić się w gronie najbliższych koleżanek.
Suknia ślubna z sieciówki: bluzka i spódnica
Oprawcowane przez: abcslubu.pl 
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Suknia ślubna z sieciówki

Suknia ślubna z „sieciówki" to dość oryginalny pomysł, ale nie niemożliwy. Szczególnie w tym sezonie, kiedy na wybiegach króluje "mała biała", a dysydenci odzieżowych gigantów entuzjastycznie podeszli do tego tematu.
zdjęcie
Oprawcowane przez: Agata Kwiecień
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Udane zdjęcia ślubne w 5 trikach

Jedną z zabawnych spraw, jeśli chodzi o planowanie ślubu jest to, że niezależnie ile czasu poświęcimy organizacji dnia ślubu, doborowi kolorów i dodatków, ile pieniędzy wydamy... Jedyną rzeczą, dzięki której będziemy wspominać nasze starania będą zdjęcia lub film.
moda ślubna
Oprawcowane przez: Beata Augustyniak
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Moda ślubna: Czas Irysów

Panna Młoda nie znosi przepychu, kiczu i przeładowania. Szukała sukni innej niż większość dostępnych w salonach, w której nie czułaby się jak w przebraniu.
moda ślubna
Oprawcowane przez: abcslubu.pl
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Ślub w stylu Punk Rock

„Lśniąca czerń skóry, srebrne ćwieki, tęczowy irokez na głowie, czyli... punk rock w najczystszej postaci. Czy można wyobrazić sobie Pana Młodego w takiej odsłonie u boku odzianej w biel oblubienicy...?"- Anna Kopczyńska /Giacomo Conti (czyt. całość: porady – ABC Kawalera).

„Punk jest wciąż obecny, w muzyce, sztukach plastycznych, dekoratorstwie i wreszcie w modzie, gdzie ma znamienitych propagatorów, jak chociażby Vivienne Westwood czy Jean Paul Gaultier, którzy czerpią z tego stylu inspiracje i często używają w swoich kolekcjach elementów stroju punk"
zastawa stołowa
Oprawcowane przez: Zakłady Porcelany "Ćmielów"
Zainspirowane przez: Zakłady Porcelany "Ćmielów"

Prezent na nową drogę życia

Kiedyś elegancki zestaw obiadowy był jedną z pierwszych rzeczy, w którą wyposażano młodą parę. Dziś na ślubach częściej ofiarowuje się, tak zwane, „prezenty kopertowe”. Ma to praktyczne zastosowanie, jednak częściowo odziera też pierwsze miesiące małżeństwa z tej niezapomnianej magii, kiedy wszystkie ślubne prezenty przypominały nowożeńcom o wkraczaniu w nowy, piękny etap życia.
panna młoda
Oprawcowane przez: TLC
Zainspirowane przez: TLC

Ślub jak z bajki, czyli - "Drogi ślub, tani ślub"

Urokliwy kościółek w samym sercu Starego Miasta, zdobiona złotem kaplica, czy może budząca respekt ogromna katedra z czerwonej cegły? A gdyby wybrać plener? Szum morza, szelest liści – wszystko w zgodzie z naturą…

Zobacz, o czym marzą współczesne pary młode. Jak sobie wyobrażają TEN jeden, jedyny dzień? Co spędza im sen z powiek, a co sprawia, że mogą spać spokojnie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.