Prezenty
Prezent ślubny
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prezent ślubny z klasą

Pomysły na prezenty ślubne spędzają sen z powiek. Pragnąc podarować parze coś wyjątkowego, poszukujemy niesztampowych ofert i produktów, które przyniosą radość lub będą służyć przez długie lata.
Samolot
Oprawcowane przez: capcloud
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prezenty budzące przeżycia

Każda okazja do obdarowania bliskich prezentami jest dobra. Wszak nic nie cieszy bardziej, niż sprawianie radości innym. Dzięki nowym usługom, dostępnym na rynku, wciąż możemy zaskakiwać niesamowitymi niespodziankami.
Rajd samochodowy off-road
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Oryginalny prezent z adrenaliną

Poszukiwanie prezentu dla mężczyzny, wbrew powszechnej opinii, jest bardzo łatwym zadaniem. Oferta rynkowa pęka w szwach. Za niewielką cenę można spełnić większość marzeń... także tych drapieżnych i ekstremalnych.
Dzień Kobiet
Oprawcowane przez: Skąpiec.pl
Zainspirowane przez: Skąpiec.pl

Trendy zakupowe: Prezenty na Dzień Kobiet

Obchodzony 8 marca dzień kobiet to święto trwale wpisane w nasz kalendarz. Dawniej dzień ten kojarzył się z goździkami, rajstopami i kawą.
Drzewka na biżuterię duńskiej marki MENU
Oprawcowane przez: MENU
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl

Inspirowany designem prezent na Dzień Matki

Prezent dla Najważniejszej Kobiety na Świecie – mamuśki, mamuni, mateńki, mutterka, czy jak kto swoją ukochaną Rodzicielkę pieszczotliwie nazywa – kojarzy się z ciepłem i miłością. Jest znakiem wdzięczności za poświęcenie, oddanie, bezgraniczną wiarę w nasze możliwości.
Supersłodkie Walnetynki
Oprawcowane przez: www.lambertz.com.pl
Zainspirowane przez: www.lambertz.com.pl

Supersłodkie Walnetynki?

Powszechnie uważa się, że walentynki to sztuczne i komercyjne święto, które, podobnie jak Haloween, jest przejawem postępującej amerykanizacji całej Europy. Na szczęście nie do końca jest to prawdą. Dzień zakochanych bowiem ma bardzo długą i udokumentowaną tradycję, a jego początków możemy doszukiwać się już w Starożytnym Rzymie.
Prezent na parapetówkę
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Prezent na parapetówkę

Zakup pierwszego mieszkania to ważny etap w życiu każdego z nas. Takie wydarzenie warto odpowiednio uczcić i zorganizować parapetówkę. Tradycyjnie takie przyjęcie urządza się zanim jeszcze pojawią się meble i dodatki aranżacyjne, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego mieszkania. Jest to idealna okazja do pochwalenia się własnym kątem. Drobne prezenty na parapetówkę są mile widziane. Aby trafić z prezentem w upodobania gospodarzy, należy z uwagą przysłuchiwać się opowieściom z przebiegu urządzania mieszkania.
Dekoracje i dodatki na Walentynki od Home&you
Oprawcowane przez: Home&You
Zainspirowane przez: Home&You

Dekoracje i dodatki na Walentynki od Home&you

Tegoroczną kolekcję walentynkową Home&you charakteryzuje wielka doza humoru i uczucia. Znajdziemy w niej nastrojowe dodatki do wnętrza i oryginalne pomysły na udane prezenty.
Koce, pledy, prezent na Walentynki
Oprawcowane przez: Dekoria.pl
Zainspirowane przez: Dekoria.pl

Przytulne dodatki w kolorze namiętności

Walentynki to wspaniały pretekst, by powiedzieć „kocham” i podarować upominek najdroższej osobie. Miłość można wyznawać na wiele sposobów. Dekoria.pl przedstawia kilka ciekawych i praktycznych pomysłów na prezent z okazji tego uroczego święta.
Choinka, Skąpiec.pl
Oprawcowane przez: Skąpiec.pl
Zainspirowane przez: Skąpiec.pl

Trendy prezentowe na gwiazdkę

Pierwsze tygodnie grudnia to dla wielu Polaków okres zakupowego szaleństwa. Z uwagi na wygodę i oszczędność czasu oraz pieniędzy, coraz większa liczba osób rezygnuje jednak z wizyt w tradycyjnych sklepach i decyduje się na zakupy prezentów świątecznych za pośrednictwem Internetu.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.